Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Liczba znalezionych firm: 5

Logis z Komornik koło Poznania to firma specjalizująca się w systemach logistyki magazynowej. Zajmuje się dostarczaniem produktów do składowania towarów, oferuje między innymi regały magazynowe i transportu wewnętrznego tj. wózki widłowe oraz doradza w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowych.

''

62-052 Komorniki Towarowa 18
(061) 66 46 900
wielkopolskie

Luib.pl oferuje frezarki CNC od polskiego producenta, które znajdują zastosowanie w ogromnych zakładach produkcyjnych, jak i w małych firmach. Zadaniem tych maszyn jest obróbka skrawaniem zróżnicowanych materiałów, m.in. drewna, tworzyw sztucznych, kompozytów, metali (zarówno powierzchnie płaskie i bryły przestrzenne).

''

43-220 Bojszowy Bliska 1
śląskie

Polipak Sp. z o.o.

Polipak to przedsiębiorstwo z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, które prawie trzech dekad zajmuje się produkcją opakowań z folii polietylanowej. Polipak jako producent worków foliowych wytwarza szeroką gamę plastikowych opakowań takich jak worki na śmieci z taśmą ściągającą lub tzw. wave top, worków na mrożonki lub innych worków przydatnych w wielu branżach i gospodarstwach domowych. Worki firmy Polipak produkowane są z surowców oryginalnych lub regranulatu, są biodegradowalne, konfekcjonowane w rolkach lub pakietach.

''

63-000 Środa Wielkopolska Harcerska 16
510061434
wielkopolskie

Przedsiębiorstwo POZBRUK działa od ponad 35 lat i oferuje grupę produktów przeznaczonych do wykańczania tarasów i balkonów. Towary cechują się dużymi wymiarami oraz bogatym wzornictwem nawiązującym do naturalnych materiałów. Oferowana grupa produktów uzupełniana jest szeroką ofertą obrzeży dekoracyjnych

''

62-090 Rokietnica Poznańska 43
618144500
wielkopolskie

Sklep Internetowy z narzędziami Profitechnik.pl oferuje szeroki wybór narzędzi ręcznych i pomiarowych, akcesoriów i osprzętu do elektronarzędzi oraz skrzynek, pokrowców, wózków do transportu itp. Narzędzia są sprzedawane na sztuki albo w zestawach. Firma zapewnia doradztwo techniczne i usługi serwisowe.

''

60-734 Poznań Głogowska 16
61 222 21 97
wielkopolskie