Medycyna i zdrowie

Liczba znalezionych firm: 7

Sklep internetowy przelambariery.pl to miejsce, w którym osoby starsze lub zmagające się z niepełnosprawnością znajdą akcesoria rehabilitacyjne oraz gadżety ułatwiające codzienne funkcjonowanie. W sklepie Klienci znajdą takie przedmioty, jak laska inwalidzka, łóżko rehabilitacyjne czy materace przeciwodleżynowe.

''

61-854 Poznań Mostowa 25/3
wielkopolskie

Polsko-Amerykańskie kliniki serca to sieć ponad dwudziestu ośrodków zajmujących się leczeniem chorób serca i układu krwionośnego. W ofercie klinik pacjenci znajdą kompleksowe badania kardiologiczne, diagnostyki nieinwazyjnej, leczenia chorób kardiologicznych. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie kardiochirurgii i chorób naczyniowych.

''

43-450 Ustroń Sanatoryjna 1
śląskie

Apteka internetowa elixirzdrowia.pl to produkty wysokiej jakości, odpowiednio przygotowane do każdej cery czy problemów zdrowotnych. Substancje zawierające niezbędne składniki potrzebne w walce z chorobami natury m.in. dermatologicznej, alergicznej czy zwyczajnych przeziębień. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na dopasowanie optymalnych rozwiązań i kuracji.

''

10-340 Olsztyn Limanowskiego 1-13/19
662-083-853
warmińsko-mazurskie

Psychoterapeuta online zapewnia pomoc w problemach psychologicznych oraz rodzinnych. Dzięki wygodnemu kontaktowi przez komunikator internetowy można zapewnić sobie spokój i komfort, a także intymność w trakcie sesji. Konsultacje z profesjonalistą można umówić bez wychodzenia z domu, a psychoterapeuci są dostępni nawet w późnych godzinach wieczornych.

''

32-332 Bukowno Wodąca 142a
+48 12 345 58 64
małopolskie

Firma Formeds zajmuje się opracowywaniem nowych receptur i produkcją suplementów diety pod ścisłą kontrolą. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów z zakresu: dietetyki, biologii, chemii. Proces produkcji środków zgodny jest z procedurami HACCP oraz wytwarzane są one na nowoczesnych liniach produkcyjnych.

''

60-324 Poznań Marcelińska 90
739 456 785
wielkopolskie

Active Revital to ośrodek wypoczynkowy oferujący wczasy oczyszczające opierające się na stosowaniu odpowiednio dobranego jadłospisu. Dieta oczyszczająca stosowana w ośrodku składa się z warzyw i owoców - wybranych rodzajów. Z oferty ośrodka korzystają osoby borykające się z takimi schorzeniami jak np. nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze.

''

07-100 Węgrów Gdańska 80
mazowieckie

medident.pl Indywidualna Praktyka Dentystyczna Agata Żebryk swoje usługi oferuje zarówno dla dorosłych oraz dzieci. Małych pacjentów gabinet zaprasza na darmowe wizyty adaptacyjne, na których dziecko zapozna się z wyglądem gabinetu oraz jego wyposażeniem. Ponadto w swojej ofercie stomatolog posiada zabiegi takie jak: lakowanie oraz lakierowanie.

''

60-682 Poznań Strugarka 8
503055666
wielkopolskie