Dom, wyposażenie wnętrz i ogrodu, meble

Liczba znalezionych firm: 9

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od wielu lat specjalizuje się w przebudowie niedziałających oczyszczalni drenażowych w biologiczne, dzięki doświadczeniu zdobytemu w branży oczyszczania firma oferuje wiele usług takich jak: biologiczne oczyszczalnie ścieków, montaż i serwis systemów oczyszczania, zagospodarowania wód deszczowych dobrane do potrzeb klientów.

''

64-234 Przemęt Solec Nowy 1a
wielkopolskie

Grupa Fachowiec Radom w swojej ofercie posiada zarówno drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich producentów jak: Porta, Pol-Skone, Vasco, DRE , Stolpaw, Boryszew, K&P, Verte, Eniro line. Także w asortymencie salonu znajdują się podłogi drewniane z gatunku europejskiego czy egzotycznego (Barlinek, Tarkett, Prem, Ipowood, Everhome oraz Wicanders)

''

26-600 Radom 1905 roku 21
340 03 22
mazowieckie

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia firmy Heritus z Poznania gwarantuje solidność i wysoką jakość usług. Asortyment sklepu pozwala to przede wszystkim meble do szatni, szafy narzędziowe, półki wiszące czy stoły warsztatowe wykonane z wysokiej jakości blachy metalowej. Asortyment umożliwia komfortowe wyposażenie szkół, biur czy warsztatów.

''

62-028 Koziegłowy Gdyńska 72
61 652 10 41
wielkopolskie

Firma Karlik zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie znajduje się między innymi seria Senior, która oferuje hermetyczne (stopień ochrony IP44) gniazda natynkowe. Ponadto w asortymencie znajduje się duży wybór osprzętu podtynkowego. Szczegółowa oferta producenta gniazd znajduje się na stronie http://www.karlik.pl/.

''

62-330 Nekla Wrzesińska 29
wielkopolskie

Jeżeli zastanawiasz się co to jest beton meblarski, to z odpowiedzią śpieszy firma Laminart, która zajmuje się dostarczaniem tego rodzaju betonu. Jest ona przedstawicielem światowych producentów oraz importerem materiałów do produkcji mebli oraz zabudowy wnętrz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się na ulicy Laskowskiej 24 w Stęszewie.

''

62-060 Stęszew Laskowa 24
509735003
wielkopolskie

Armatura łazienkowa produkowana przez Marmite S.A. wykonana jest z tego lanego marmuru, który można uformować na dowolny kształt i nadać odpowiednią fakturę. Poza tym materiał, jest odporny na uszkodzenia, utrzymuje ciepło dzięki czemu jest energooszczędny. Wśród asortymentu firmy znajdują się takie produkty jak umywalki, wanny, brodziki oraz inne akcesoria.

''

62-070 Dopiewo ul.Przemyslowa 4 Zakrzewo,
wielkopolskie

Officeprojekt proponuje swoim klientom szeroki wybór wyposażenia gabinetowego, które wyróżniają się ergonomią oraz wytrzymałością, a także niepowtarzalnym wzornictwem. Meble gabinetowe zapewniają komfort najbardziej wymagającym managerom. Kompletna gama rozwiązań pozwoli urządzić przestrzenie o większych lub mniejszych gabarytach.

''

60-650 Poznań Obornicka 229
(+48-61) 639-00-20
wielkopolskie

Funkcjonalny dom powinien być wyposażony w odpowiednie rozwiązania. W ofercie firmy Dom Dla Ciebie znajdziecie projekty domów z poddaszem, piętrowych lub parterowych. Dostosowane do indywidualnych wymagań klientów. Oprócz projektowania firma zajmuje się także obsługą kwestii formalno-prawnych, które związane są z budową nieruchomości.

''

55-075 Bielany Wrocławskie Sosnowa 30/2
71 361 46 86
dolnośląskie

Zakład Stolarski - Stolarnia Rafał Rębacz oferuje kuchenne meble z Poznania. W swojej pracy firma opiera się na metodach ręcznej obróbki materiałów meblowych, ale także wykorzystuje innowacyjne narzędzia i technologie, aby swoją pracę sfinalizować montażem zabudowy kuchennej, która cechuje się estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością.

''

61-686 Poznań Osiedle Przyjaźni 23/16
788960520
wielkopolskie